Inspirativní rána podle Vás

Vyberte si témata, která Vás zajímají a pomozte nám tak připravit další Inspirativní rána přesně podle Vašich potřeb.
My pro Vás zajistíme odborníky a kvalitní a zajímavý obsah.

Business schopnosti / capability

V rámci strategického řízení a plánování velká část společností přechází z procesního pohledu na pohled přes business schopnosti. Rozhodnout, kdy a jak správně tento přístup použít, vyžaduje nejen znalosti ale i zkušenosti.

BIAN

BIAN je referenční architektura business schopností / business capability pro bankovnictví. Typické funkce banky pak kategorizuje do domén a jemnějších oblastí, ke kterým definuje služby a další dodatečné informace.

Architecture repository

Enterprise (architecture) repository je nástroj pro řízení a plánování všech architektonických artefaktů, od obchodních produktů až po infrastrukturu. S narůstající zralostí řízení architektury se potřeba takového nástroje zvyšuje. Málokterá společnost má ale dostatek zkušeností na správnou implementaci nástroje.

IT4IT

Konsorcium The Open Group vydalo standard pro řízení IT společností nebo obecně IT v jakékoliv společnosti. Oproti ITILu je více prakticky zaměřený a klade velký důraz na konzistenci vykonávaných procesů.

Open Platform

Nově připravovaný standard konsorcia The Open Group pro oblast cloud computingu, sociálních médií, mobilního přístup, analýzy velkých dat (BigData) a internetu věcí (IoT)

Inovace

Hledání inovačních příležitostí, jejich vyzkoušení, nasazení a následný úspěch nebo ponaučení je aktuální téma pro většinu organizací. My vám prozradíme, jak na to.

Řízení aplikačního portfolia

Řízení a optimalizace portfolia aplikací může přinést značné úspory. K úspěchu je nutné zvolit pragmatický přístup.

BigData

Fenomén Big Data, není jen o zpracování velkého množství dat, ale také o změně našeho myšlení a přístupu.

Agilní architektura

Návrh architektury je okolím někdy vnímán jako činnost, která zpomaluje svoje okolí.

Kontaktní inforamce

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Váš telefon

Poznámka