Online školení

Všechna naše školení je možné absolvovat i v online režimu z pohodlí domova nebo z vaší kanceláře. Online školení je vedeno formou virtuální třídy. Zůstává  zachována plná interaktivita účastníků se školitelem a ostatními účastníky, nepoznáte tak rozdíl od prezenčního školení.

Celé školení absolvujete ve známém prostředí za dodržení všech bezpečnostních pravidel a navíc ušetříte čas nezbytný na přesun na místo školení.

Certifikace

U školení, která jsou zakončena certifikační zkouškou, je možné závěrečný test absolvovat i z pohodlí domova nebo kanceláře. Datum i termín si vyberete zcela podle svým potřeb. Ušetříte čas přesunu do testovacího centra a ve známém domácím prostředí absolvujete zkoušku v mnohem větším klidu.

Vybavení

K připojení k online školení vám postačí jakékoliv zařízení s displayem, kamerou a mikrofonem. Ideální je stolní počítač, notebook nebo tablet, v případě nouze je možné použít i mobilní telefon.

K propojení účastníků používáme technologie Cisco Webex nebo Microsoft Teams. Na vašem zařízení potřebujete jen aktuální verzi internetového prohlížeče. Pro lepší komfort je vhodné použít nativní aplikace, které jsou zdarma.