Ke stažení

ArchiMate 3.2 – přehled notace

Přehled ArchiMate 3.2 notace. Obsahuje všechny elementy a vazby, pokrývá business, aplikační, technologickou vrstvu, kompozitní, strategické, fyzické, motivační a implementační a migrační elementy. Odpovídající vzorníky do Microsoft Visio jsou k dispozici samostatně.

Stáhnout

ArchiMate 3.2 vzorníky pro Visio

Vozrníky ArchiMate 3.2 pro Microsoft Visio. Obsahuje všechny elementy a vazby rozdělené do vrstev a skupin definovaných standardem. Obsahuje výchozí i alternativní způsoby zápisu. Nejúplnější dostupný ArchiMate 3.2 Visio vzorník.

Stáhnout

ArchiMate 3.2 – reference jazyka

Interaktivní reference jazyka ArchiMate 3.2 v češtině. Obsahuje všechny elementy a vazby, jejich definice, výchozí i alternativní vizualizace. Ke každému z nich můžete vytvořit odkaz.

Přejít na referenci

ArchiMate 3.1 – test

Otestujte si svoje znalosti standardu ArchiMate 3.1. Obsahuje 40 otázek, na jeho konci získáte okamžitě vyhodnocení a přehled správně a chybně vyplněných otázek.

Spustit test

Všechny materiály ke stažení jsou dostupné v rámci licence CC BY-NC-ND. Bez souhlasu autora je není možné přeprodávat, vkládat do vlastních produktů, upravovat jej a znovu publikovat.