O společnosti

Společnost Goodea Consulting s.r.o. se zabývá konzultační a vzdělávací činností. Naším cílem je zvýšení efektivity práce našich klientů. Naši konzultanti a školitelé získali rozsáhlé zkušenosti v řadě projektů pro významné tuzemské a zahraniční společnosti.

Školitelé jsou sami neustále vzděláváni tak, aby ovládali nejnovější technologie na trhu. Díky tomu je naše společnost schopna zajistit  školení a konzultace jak pro běžné uživatele, tak pro ICT profesionály. Jednotlivá školení jsme schopni připravit i dle individuálních požadavků a potřeb klientů.

V rámci mezinárodní skupiny Open Group jsme získali Stříbrné členství a jsme držiteli komerční licence pro TOGAF a ArchiMate.

Našim klientům nabízíme možnost složení Certifikační zkoušky The Open Group a získání celosvětově uznávaného certifikátu TOGAF Foundation a Archimate Foundation.

V současné době působíme a poskytujeme stálé služby v sedmi zemích Evropy, přičemž veškeré školící materiály poskytujeme, dle přání klienta, v českém nebo anglickém jazyce.

Naší zákazníci