Inspirativní rána

Pojďte s námi zažít netradiční inspirativní ráno. Aktuální témata, dobří řečníci a užitečné tipy, které můžete začít okamžitě používat v praxi.

Účast a občerstvení pro registrované zdarma.

28. 2.2020

Business architektura – 28. 2. 2020

Chcete se dozvědět, jak efektivně přistupovat návrhu a řízení business architektury? Chybí vám business architektura v organizaci a potřebujete kolegům vysvětlit, jaké problémy to způsobuje? Zajímají vás techniky, metodiky a best practise pro řízení business architektury? Chcete si ujasnit, jaký je vztah mezi business a enterprise architekturou? Podělíme se s vámi o naše zkušenosti a na konkrétním příkladu z praxe vám ukážeme, jak využít business architekturu při rozsáhlé transformaci.

27. 3.2020

Efektivní písemná komunikace – 27. 3. 2020

Efektivní komunikaci nejen v byznysu je možné definovat jako komunikaci, kdy s minimálním množstvím jazykových prostředků dokážeme sdělit složitou informaci tak, že jí náš komunikační partner kompletně porozumí v co nejkratším čase. Máte pocit, že se ve vašem okolí komunikuje neefektivně? Stalo se vám, že jste při četbě analýzy museli věnovat čas, abyste kontaktovali autora s dotazem „jak jsi toto myslel“? Právě pro vás je určena naše přednáška. V ní si představíme základní pravidla pro promýšlení a vlastní psaní složitějších, odborně zaměřených textů, připomeneme si jazykové i stylistické prostředky, jejichž používání se nám určitě vyplatí, a na příkladech rozboru reálných textů si ukážeme, jakým chybám je dobré se vyhnout.