Inspirativní rána

Pojďte s námi zažít netradiční inspirativní ráno. Aktuální témata, dobří řečníci a užitečné tipy, které můžete začít okamžitě používat v praxi.

Účast a občerstvení pro registrované zdarma.

12. 6.2019

Enterprise architektura a TOGAF – 12. 6. 2019

Zajímá Vás enterprise architektura a rámec pro její efektivní řízení TOGAF? Chcete se dozvědět, jak architekturu pomocí TOGAFu navrhovat a řídit? Poutavou formou Vám vysvětlíme, co je a co není enterprise architektura, jak a kdy použít standard TOGAF. To vše na konkrétních příkladech z praxe.

20. 6.2019

UML a Sparx Enterprise Architect – 20. 6. 2019

Chcete se dozvědět k čemu a jak použít jazyk UML? Nejste si jistí, zda ho používáte správně? Máte otázky, na které hledáte odpovědi? Používáte nebo musíte používat nástroj Sparx Enterprise Architect? Chcete se dozvědět, co všechno umí a jak si práci s ním co nejvíce zpříjemnit?

21. 6.2019

Agilní architektura – 21. 6. 2019

Přechází Vaše IT organizace na agilní metodiky? Máte potíže s tím jak propojit práci architektů s prací vývojových týmů? Dává Vám Vaše agilní okolí najevo, že jste pro něj brzdou? Možná jen nevíte, jak lze architekturu navrhovat a spravovat pragmaticky a hlavně agilně. Ukážeme si, že pojmy agilita a architektura tvoří ideální kombinaci a uvedeme konkrétní a v praxi ověřené přístupy k tomu, jak této kombinace dosáhnout. Pomůže nám k tomu i rámec DYA, který se zabývá esencí a posláním oboru architektura. Zamýšlí se nad tím jakou náplň dát architektuře a jak ji zorganizovat chceme-li, aby optimálně plnila svůj účel a aby pomáhala organizaci dosahovat svých cílů.